ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЯКІ ПОДАЛИ ЗАЯВИ-АНКЕТИ НА ОТРИМАННЯ ПІЛЬГОВИХ КРЕДИТІВ ЗА РАХУНОК КОШТІВ СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА

До уваги громадян, які подали  заяви-анкети на отримання пільгових кредитів за рахунок  коштів статутного капіталу ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА. 

Відділення ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА "Кіровоградське регіональне управління",повідомляє про наявність коштів для надання молодим сімям та одиноким молодим громадянам довгострокових пільгових кредитів для  будівництва (реконструкції) та придбання  житла за рахунок власних коштів на січень 2024 рік (у суімі 1800 0000 грн.)

Шановні кандидати, які мають намір отримати пільгові кредити для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок власних коштів (коштів статутного капіталу Держмолодьжитла та подали заяви -анкети, які зареєстровані за номерами, а с аме:

30.03.2023 р.  реєстровий номер заяви 109 - Чукін Богдан Сергійович;

30.03.2023 р. реєстровий номер заяви 110 - Корінний Сергій Сергійович.

Вам  необхідно починая з 24.01.2024 р. по 31.01.2024 р. включно  особисто  подати заяву про  намір отримання пільгового кредиду за ПРограмою та  надани для цього необхідні документів до Відділення Держмолодьжитла "Кіровоградське регіональне управління".

Крім того повідомляємо, якщо Ви не маєте намір отрим ати кредит, Вам необхідно звернутись  із відповідною заявою до Відділення  Держмолодьжитла "Кіровоградське регіональне управління". Якщо кандидат з причин особистого характеру відмовляється від надання кредиту, він втрачає право на отримання  кредиту за  своїм реєстраційним номером у черзі на участь у програмі (вважається таким, що виключений з черги на участь у програмі). В подальшому такий кандидат має право  зареєструватись у черзі на участь у програмі шляхом подання нової заяви анкети на загальних підставах та за умови його відповідності вимогам Постанови  КАбінету Міністрів України від 11.05.2011 р.№ 488. При цьому, його попередній реєстраційний номер у черзі на участь в програмі не зберігається.

Якщо кандидатом у зазначений термін не надано до Кіровоградського регіонального управління  заяви про надання кредиту з додаванням  відповідних документів Кіровоградське регіональне управління  складає АКТ про неявку  особи  та неподання заяви про надання довгострокового пільгового кредиту на придбання житла. При цьому, такий кандидат втрачає право на отримання  кредиту за своїм реєстраційним номером у черзі на участь  в програмі(вважається таким,що виключений з черги на участь у програмі).В подальшому такий кандидат може повторно зареєструватись в черзі на участь шляхом подання нової заяви анкети на загальних підставах за умови його відповідності вимогам постанови КМУ від 11.05.2011 р. № 488, попередній номер в черзі не на участь в програмі зберігається.

ПРи поданні заяви при соби м ати паспорт громадянина України, копії  документів які додаються до заяви.