ПОДАЙ ОНЛАЙН ЗАЯВУ НА ОТРИМАННЯ МОЛОДІЖНОГО КРЕДИТУ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА (ПРИДБАННЯ) ЖИТЛА ЗА РАХУНОК СТАТУТНОГО КАПІТАЛУ ДЕРЖМОЛОДЬЖИТЛА З ВІДСОТКОВОЮ СТАВКОЮ У РОЗМІРІ ОБЛІКОВОЇ СТАВКИ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ.

З 4 січня 2019 року всі бажаючі взяти участь у програмі житлового кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла (Постанова КМУ № 488 від 11.05.2011) можуть подати відповідні заяви онлайн або особисто, звернувшись до нашого регіонального управління Держмолодьжитла.

Для цього Вам необхідно перевірити, чи маєте Ви право на отримання кредиту, та зареєструватись через сайт нашого регіонального управління Держмолодьжитла.

Право на отримання кредиту для придбання житла зі статутного капіталу Держмолодьжитла мають молоді та одинокі молоді громадяни:

- віком до 35 років включно (кожного з членів молодої сім'ї - чоловіка і дружини);

- які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, або у яких відсутнє у власності житло, або які мають у власності житлову площу не більшу за 13,65 м2 (без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території);

- залишок середньомісячного доходу сім'ї (громадянина) за умови сплати щомісячного платежу за кредитом не менше за 3-кратний прожитковий мінімум на кожного працюючого члена сім'ї.

Довгострокові пільгові кредити для будівництва (реконструкції) та придбання житла надаються на таких умовах:

- відсоткова ставка за користування кредитом встановлюється у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на момент прийняття рішення про надання кредиту (18%). При цьому відсотки за користування кредитом не нараховуються військовослужбовцям - з початку і до закінчення особливого періоду, резервістам та військовозобов'язаним - з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду, на час проходження військової служби.

Процес подання документів складається з таких кроків:

- завантаження бланків анкети і заяви із сайту нашого регіонального управління;

- заповнення бланків і створення електронної копії;

- подання документів до нашого регіонального управління Держмолодьжитла.

Бланки розміщені на сторінці "Подати заяву-анкету" розділу "Кредит з статутного капіталу" в меню "Житлові програми".

Увага! Подати документи можна одним з наступних способів:

- в електронному вигляді через сайт регіонального управління Держмолодьжитла;

- в електронному вигляді, відправивши на електронну адресу нашого регіонального управління Держмолодьжитла;

- на паперових носіях особисто заявником до відповідного регіонального управління/Іпотечного центру Держмолодьжитла.

Вашу заяву буде включено в Інформацію щодо надання довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок коштів Статутного капіталу (власних коштів) Держмолодьжитла, яка публікується на сайті регіонального управління Держмолодьжитла.

Прохання ознайомитись з інструкцією по заповненню документів.